Konkursy w roku szkolnym 2017/18

25 edycja „Złotej Żaby”, przeprowadzana w zmienionej strukturze  szkolnictwa, przeznaczona jest dla uczniów gimnazjów oraz klas gimnazjalnych w szkołach podstawowych, liceach ogólnokształcących i technikach. „Złota Żabka” przeznaczona jest dla uczniów klas 6. i 7. szkół podstawowych. W konkursach mogą wziąć udział uczniowie  szkół z województwa wielkopolskiego i z województwa lubuskiego.

Pierwszy etap Konkursów zostanie zrealizowany 16 listopada 2017 r. (matematyka) i 17 listopada 2017 r. (język polski i literatura) w szkołach, które zgłoszą swoich uczniów. Szkoły otrzymają pisemne zaproszenie, w którym podany będzie login i hasło potrzebne do zalogowania się na stronie internetowej (zakładka: Zaloguj się). Zgłaszać uczniów będzie można do 25 października 2017 r.

Drugi etap odbędzie się 17 marca 2018 r. w Swarzędzu. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi także w Swarzędzu 21 kwietnia 2018 r.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami organizacyjnymi (zakładka: Konkurs) oraz zadaniami z poprzednich edycji Konkursów (zakładka: Archiwum/Zadania).

Pierwszy etap Konkursów realizowany będzie przy wsparciu finansowym ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.