Konkurs „Złota Żaba” w roku szkolnym 2018/19

26 edycja „Złotej Żaby” przeznaczona jest dla uczniów klas trzecich gimnazjalnych oraz dla klas siódmych i ósmych szkoły podstawowej.
Pierwszy etap Konkursów zostanie przeprowadzony 22 listopada 2018 r. (matematyka) i 23 listopada 2018 r. (język polski i literatura) w szkołach, które zgłoszą swoich uczniów.

Do 10 października szkoły otrzymają pocztą zaproszenie, w którym podany będzie login i hasło potrzebne do zalogowania się na stronie internetowej (zakładka: Zaloguj się). Od 10 do 24 października 2018 r. Nauczyciele – opiekunowie Konkursu będą mogli zarejestrować się i zgłaszać uczniów

Pierwszy etap Konkursów zostanie przeprowadzony w szkołach 22 listopada 2018 r. (matematyka) i 23 listopada 2018 r. (język polski i literatura). Drugi etap odbędzie się 30 marca 2019 r. w Swarzędzu. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi także w Swarzędzu 11 maja 2019 r.

Polecamy lekturę zadań z ostatniej edycji Konkursów (zakładka: Archiwum/Zadania).

Zarówno uczniów, jak i nauczycieli może też zainteresować wybór najciekawszych zadań konkursowych z dwudziestu pięciu lat trwania konkursu „Złota Żaba” i „Złota Żabka”, z komentarzami i rozwiązaniami. Publikacja dostępna w sprzedaży wysyłkowej. Szczegółowe informacje (regulamin, formularz zamówienia) prześlemy w odpowiedzi na zapytania, które należy kierować pod adresem: zlota_zaba@ekos.edu.pl.
Okładka książka zapowiedź