Rejestracja uczestników drugiego etapu i potwierdzanie uczestnictwa: do 3 marca.

Komisja Konkursowa zweryfikowała zgłoszenia do drugiego etapu Konkursu. Z języka polskiego i literatury zostało zakwalifikowanych 85 uczniów, z matematyki: 69. Ostateczną decyzję o zakwalifikowaniu do drugiego etapu przekażą uczniom nauczyciele – opiekunowie Konkursu w szkole.

Na drugi etap „Złotej Żaby” zapraszamy do Swarzędza. Każdy zakwalifikowany uczeń musi teraz utworzyć swoje konto (zarejestrować się), by potwierdzić swoje uczestnictwo. Czynności tych może dokonać tylko do środy 3 marca 2021 r.

Do uruchomienia panelu rejestracji służy czerwony przycisk „Rejestracja uczestnika II etapu”, widoczny po wybraniu zakładki „Zaloguj się” na stronie głównej. Nauczyciele – opiekunowie Konkursu przekażą zakwalifikowanemu uczniowi jego 9-znakowy kod, niezbędny do utworzenia konta.

Dla ucznia, który potwierdzi swoje uczestnictwo w II etapie, przygotujemy i od 8 marca udostępnimy na jego koncie identyfikator, z którego będą wynikać ważne informacje: w jakim miejscu w Swarzędzu i o której godzinie w sobotę 13 marca uczestnik przystąpi do drugiego etapu Konkursu.

Do zobaczenia w Swarzędzu!