Do 22 lutego 2017 r. uczniowie zakwalifikowani do drugiego etapu potwierdzają swój udział


Aby wziąć udział w drugim etapie, który zostanie przeprowadzony 4 marca 2017 r. w Swarzędzu, zakwalifikowany uczeń musi najpóźniej 22 lutego 2017 r.:
1) zarejestrować się na stronie zlotazaba.pl, aby stworzyć swoje konto, na które będzie mógł się logować,
2) zalogować się na stworzone przez siebie konto, aby potwierdzić swój udział w drugim etapie Konkursu.
W toku rejestracji uczeń jest proszony o wpisanie kodu, który otrzymał o nauczyciela.
Uwaga: ani w toku rejestracji, ani później w toku logowania się na swoje konto uczestnik nie posługuje się loginem i hasłem szkoły, tylko własnym loginem i własnym hasłem (musi je stworzyć).

Od 28 lutego uczeń będzie mógł, po zalogowaniu się na swoje konto, pobrać i wydrukować swój identyfikator. Z treści identyfikatora będzie wynikać miejsce i godzina rozpoczęcia Konkursu, w którym uczeń bierze udział.

Uczestnicy Konkursu w dwóch dziedzinach, jeśli zostali zakwalifikowani do drugiego etapu Konkursu z obu dziedzin, mogą potwierdzić swój udział w drugim etapie w jednej dziedzinie lub w obu. W tym ostatnim przypadku z przygotowanego dla nich identyfikatora będzie wynikać miejsce i godzina rozpoczęcia Konkursu z obu dziedzin.

Opiekunowie Konkursu, po zalogowaniu się za pomocą loginu i hasła szkoły, będą mieli podgląd wszystkich identyfikatorów przygotowanych dla uczestników ze swojej szkoły.