Wyniki Konkursu 2019/20

Komisja Konkursowa ustaliła ostateczne wyniki tegorocznego Konkursu na podstawie liczby punktów uzyskanych przez uczestników w pierwszym etapie. Lista laureatów i wyróżnionych została zamieszczona w zakładce Archiwum/Wyniki/Laureaci i wyróżnieni 2019/2020.
Nagrodzeni zostali także nauczyciele, którzy w szkole uczą matematyki laureatów miejsc I-V w tej dziedzinie oraz nauczyciele języka polskiego, którzy uczą laureatów miejsc I, II i III w dziedzinie języka polskiego i literatury.

Z powodu trwających ograniczeń nie możemy zorganizować publicznego uroczystego wręczenia nagród. Nagrody rzeczowe wyślemy pocztą do szkół.

Organizator Konkursu ufundował nagrodę specjalną: stypendium w formie 50 % zniżki w czesnym dla 3 spośród nagrodzonych, którzy zdecydują się na dalszą naukę w I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi Fundacji EKOS w Swarzędzu. W rankingach liceów („Perspektywy”, „Gazeta Wyborcza”) szkoła od wielu lat zajmuje jedne z najwyższych miejsc w Wielkopolsce. Zgodnie z Regulaminem rekrutacji, aby zainteresowany szkołą laureat lub wyróżniony mógł skorzystać ze stypendium, jego rodzice do 27 maja 2020 r. muszą złożyć podanie o przyjęcie do Liceum i zawrzeć umowę o naukę. Umowy ze zniżką obejmą troje kandydatów, według kolejności podań. O szkole i rekrutacji można więcej przeczytać tutaj: www.ekos.edu.pl.

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy odniesionego sukcesu!